A

WARSZTATY-NA DRUK! WZOROWA TORBA & FINISAŻ WYSTAWY-LEKCJA DIZAJNU

 BWA Olsztyn

Zapraszamy na warsztaty NA DRUK! WZOROWA TORBA, które odbędą się 4 sierpnia (sobota) w godzinach 12.00 - 15.00 w BWA Galeria Sztuki w Olsztynie. Warsztaty poprowadzi jedna z Kuratorek wystawy "Lekcja dizajnu. Polskie projekty tworzone z myślą o dzieciach" - Joanna Kurkiewicz.

W rodzinnych zespołach stawimy czoła projektowym wyzwaniom. W ramach zajęć nauczymy się jak zrobić raport, czyli powtarzalny wzór na tkaninie. Liczyć się będzie praca zespołowa! Uczestnicy będą mieli za zadanie zaprojektować wzór na bawełnianą torbę, a następnie z pomocą rodziców go wydrukować.
Do wykonania wzoru na bawełnianej surówce posłużą nam własnoręcznie wykonane stemple z pianki. Wzorowe torby według własnego projektu będzie można oczywiście zabrać do domu.

lość miejsc: 12 par (rodzic + dziecko)
wiek dzieci: 5+
Cena za bilet 7 zł za osobę
Zapisy pod nr. tel: 89 522 27 09 lub e-mail: e.gora@bwa.olsztyn.pl

 

Następnego dnia zapraszamy serdecznie do BWA Galeria Sztuki w Olsztynie na FINISAŻ - kuratorskie oprowadzanie po wystawie „Lekcja dizajnu – polskie projekty tworzone z myślą o dzieciach”, który odbędzie się 5 sierpnia (niedziela) od godziny 12:00 w siedzibie galerii – al. Piłsudskiego 38, Olsztyn.