A

KIERMASZ SZTUKI 2011

KUP SZTUKĘ POD CHOINKĘ!

3– 4 grudnia 2011

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na kiermasz sztuki, który odbędzie się w sobotę i niedzielę 3 i 4 grudnia, w godzinach od 10.00 do 17.00.

Już po raz drugi zapraszamy do BWA na zakupy w ramach świątecznych podarunków. Corocznie wydajemy dużo pieniędzy na prezenty, często brakuje nam pomysłu, a przecież najczęściej chcemy, by był to prezent nietuzinkowy. Galeria BWA stwarza możliwość mieszkańcom Olsztyna nabycia prezentu wyjątkowego i niepowtarzalnego. Warto kupować sztukę, jest unikatowa, zostaje na długo, a może również się okazać dobrą inwestycją. Podczas kiermaszu będzie możliwość uzyskania porady, samodzielnego szperania wśród prac, a przede wszystkim możliwość nabycia prac po atrakcyjnych autorskich cenach. Artyści olsztyńscy przygotowali wspaniałą ofertę z dziedziny malarstwa, rysunku, grafiki i rzeźby. Będzie też „Magiczna biżuteria Warmii i Mazur" z pracowni Jerzego Stankiewicza.

Artyści, których prace będzie można nabyć to m.in.: Małgorzata Chomicz, Piotr Dondajewski, Dawid Gołębiowski, Wioletta Jaskólska, Adam Kurłowicz, Barbara Lis-Romańczukowa, Bogusława Makiewicz, Piotr Obarek, Ewa Plichta-Lubieniecka, Edward Ratuszyński, Joanna Rostańska, Leszek Sokoll, Bogdan Stefanów, Marek Świątecki, Zbigniew Urbalewicz, Wiesław Wachowski, Julita Wiench-Kurłowicz, Tomasz Witkowski.

Zapraszamy serdecznie!