A

WARSZTATY ONLINE W BWA | Domowe laboratorium sztuki (spotkanie 3)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Domowe laboratorium sztuki", które odbędzie się online 17 stycznia (niedziela) o godz. 12:00.

 

Bardzo za Wami tęsknimy, dlatego przygotowaliśmy dla Was nowe zajęcia! Spotkamy się z Wami na ekranach Waszych komputerów. Ze swoich domów będziemy wspólnie poznawać świat sztuki.

Podczas naszych spotkań przekonacie się, że sztuka to nie tylko "ładne" obrazy, ale również eksperymenty z otaczającym nas światem. Cykl "Domowe laboratorium sztuki" to działania nastawione na poznawanie, oglądanie, dotykanie i próbowanie! Skupimy się na procesie twórczym i zadamy sobie pytanie, jak coś powstaje? Pobudzimy nasze zmysły, aby móc doświadczać i odkrywać, co kryje w sobie sztuka!

Na naszych kolejnych zajęciach zaprosimy Was do laboratorium obrazów. Wspólnie zastanowimy się czy malować możemy tylko na kartce za pomocą pędzla i farby? A może wystarczy użyć materiałów, które mamy pod ręką w naszym domu? Razem "namalujemy" eksperymentalne obrazy, za pomocą których pobudzimy naszą wyobraźnię.

Do zobaczenia na ekranie!

 

Warsztaty prowadzone online przez platformę wideo, zapisane osoby otrzymają link do połączenia.
KIEDY: 17 stycznia (niedziela), godz. 12:00
CZAS TRWANIA: ok. 40-60 min.
WIEK: 5-7 lat 
 *Jednak jeśli macie nieco młodsze bądź starsze dzieci, nie krępujcie się do nas napisać z zapytaniem uczestnictwa w spotkaniu
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: maksymalnie 6 os. / na zajęcia obowiązują zapisy
ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy 
KLIKNIJ, ABY UZUPEŁNIĆ!
PROWADZENIE:
Monika Sadowska (m.sadowska@bwa.olsztyn.pl)

*lista potrzebnych na zajęcia materiałów, zostanie przesłana uczestnikom drogą mailową