A

WARSZTATY ONLINE W BWA | Domowe laboratorium sztuki (spotkanie 8)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu "Domowe laboratorium sztuki", które odbędzie się online 28 marca (niedziela) o godz. 12:00.

Podczas naszych spotkań przekonacie się, że sztuka to nie tylko "ładne" obrazy, ale również eksperymenty z otaczającym nas światem. Cykl "Domowe laboratorium sztuki" to działania nastawione na poznawanie, oglądanie, dotykanie i próbowanie! Skupimy się na procesie twórczym i zadamy sobie pytanie, jak coś powstaje? Pobudzimy nasze zmysły, aby móc doświadczać i odkrywać, co kryje w sobie sztuka!

Podobno już wiosna! Czujecie ją w powietrzu? A może słyszycie za oknem ptasie śpiewy? Tym razem to pora roku zainspiruje nas do działania. W naszym domowym laboratorium stworzymy żywą rzeźbę, która będzie rosła, tak jak budzące się do życia rośliny. Wspólnie zastanowimy się jaka jest sztuka, która czerpie z natury oraz jakie prace tworzą z niej artyści. Na wiosennych zajęciach nie zabraknie również eksperymentów z jajkiem w tle, a wszystko po to, aby do naszego laboratorium zapukała wiosna!

Do zobaczenia na ekranie!

 

Warsztaty prowadzone online przez platformę wideo, zapisane osoby otrzymają link do połączenia.
KIEDY: 28 marca (niedziela), godz. 12:00
CZAS TRWANIA: ok. 40-60 min.
WIEK: 5-7 lat 
 *Jednak jeśli macie nieco młodsze bądź starsze dzieci, nie krępujcie się do nas napisać z zapytaniem uczestnictwa w spotkaniu
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: maksymalnie 6 os. / na zajęcia obowiązują zapisy
ZAPISY: przez formularz zgłoszeniowy 
KLIKNIJ, ABY UZUPEŁNIĆ!
PROWADZENIE:
Monika Sadowska (m.sadowska@bwa.olsztyn.pl)

*lista potrzebnych na zajęcia materiałów, zostanie przesłana uczestnikom drogą mailową