A

OLSZTYŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2020 - GŁOSUJ W BWA

Olsztynianie kolejny raz wykazali się ogromną pomysłowością podczas przygotowywania projektów do VII już edycji budżetu obywatelskiego. To propozycje dotyczące zarówno namacalnych inwestycji, jak np. ścieżki rowerowe, podwórka, parki, nie brakuje jednak pomysłów koncertów czy wydarzeń sportowo-rekreacyjnych.

Od 1 do 15 października wskazujemy zadania, na których realizację przeznaczonych będzie w następnym roku 6,4 mln złotych. Pierwszy raz zróżnicowane zostały kwoty przeznaczone na projekty osiedlowe. Teraz wielkość kwoty zróżnicowana jest w zależności od liczby mieszkańców.
Podczas tegorocznego głosowania mieszkańcy wybierają po trzy, w ich ocenie, najlepsze propozycje osiedlowe i miejskie. Każde wskazanie jest odpowiednio punktowane (od 3 do 1 punktu).

Zachęcamy do głosowania przede wszystkim w sposób elektroniczny – to najwygodniejszy i najszybszy sposób oddania głosu. Jednak, wzorem lat ubiegłych, będzie to możliwe także w tradycyjny sposób, poprzez wrzucenie karty do urny.

Uwaga! Ważne by na każdy z rodzajów projektów (osiedlowych i miejskich) głosować tylko raz. Większa liczba głosów spowoduje ich nieważność.

Najlepsze propozycje wybrane przez olsztynian poznamy 5 listopada. Ich realizacja odbędzie się w następnym roku.

  • GŁOSUJ W HOLU BWA – mamy przygotowane stanowisko z kartami oraz urną.
  • MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAGŁOSOWAĆ: ON-LINE!

Zachęcamy abyście oddali swój głos na projekty, które dla Was przygotowaliśmy:

Projekt miejski nr 140 - Przebudowa księgarni BWA
Projekt miejski nr 148 - Wyposażenie Galerii w nowy system nagłaśniający oraz urządzenia audiowizualne