SPOTKANIE "AKADEMIA MAŁEGO LEKARZA"

Galeria Sztuki BWA w Olsztynie serdecznie zaprasza na spotkanie "Akademia Małego Lekarza", które odbędzie się 12 lipca o godz. 12:00 w tymczasowej lokalizacji BWA Olsztyn w HALI URANIA | al. Marsz. J. Piłsudskiego 44.

Spotkanie "Akademii Małego Lekarza" poprowadzi Aleksandra Romańczyk, która swoją wiedzą od samego początku wspierała powstanie wystaw "Co mieszka w ciele?". Zajęcia z Olą, to połączenie dużej dawki informacji oraz praktycznej wiedzy, jak udzielić pierwszej pomocy, która przyda się każdemu!

  • CZAS: 45 min.
  • PROWADZENIE: Aleksandra Romańczyk
  • LICZBA DZIECI: max. 15 OS.
  • ZAPISY: m.sadowska@bwa.olsztyn.pl

_____

Wydarzenie w ramach wystawy "Co mieszka w ciele?" dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

WIELKA WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK W BWA

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na  WIELKĄ WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK, które odbędzie się 12-13 lipca w siedzibie galerii – Piłsudskiego 38A, Olsztyn.

Każdy katalog, który znajdziecie w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie to osobna historia, dokumentacja twórczości wybranych artystek i artystów. Wszystkie towarzyszyły poszczególnym wystawom zrealizowanym w Galerii.

  • Promocja obowiązuje w dniach: 12-13.07.2025 (SOBOTA-NIEDZIELA)
  • Wydawnictwa BWA za 2, 5, 10zł
  • Pojawią się darmowe egzemplarze z naszego archiwum 
  • kontakt: k.makielkowski@bwa.olsztyn.pl
  • GDZIE: stała lokalizacja BWA | al. Marsz. J. Piłsudskiego 38A
  • GODZ.: 11:00-18:00

UWAGA
Podczas wyprzedaży książęk będzie można również zakupić plakaty wydane przez BWA w cenach od 1 do 5 zł.